Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214 - Motorové mašinky Rusty.  Tato kolekce oblíbených kamarádů z řady Tomáš a přátelé představuje motorové mašinky pro motorizovanou trať TrackMaster. Dítě je může tlačit samo nebo je zapne a bude se dívat, jak jedou po kolejích. Mašinka je kompatibilní s hracími soupravami TrackMaster. 3+

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Křižovatka (2 díly) - Eichhorn S 1063. 3+

REALTOY car track wb 0/8

REALTOY car track wb 0/8

Autodráha, ktorá poteší každého chlapca.

Mattel Hot Wheels Myčka / hrací set

Mattel Hot Wheels Myčka / hrací set

Doporučený věk od 4 let. Velký hrací set Hot Wheels Color Shifters – Myčka je neuvěřitelným nástrojem zábavy. Auto se v myčce pokryje drobnými bublinkami, které po uschnutí vytvoří další super designy na kapotě Vašich Color Shifters. Sada obsahuje také auto a je vhodná pro děti od 4 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Zmeň si svoje autíčko pomocí teplé/studené vody. Udrží si barvu při pokojové teplotě ! Každé auto potřebuje údržbu proto je tu tato skvělá »

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco - dřevěná vláčkodráha Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, »

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO!!! Porsche GT3 HARIBO Racing je modelem autíčka k autodrahám Carrera GO, zpracovaný detailně v měřítku 1:43. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Autíčka i dráhy jsou určeny pro děti, ale i pro dospělé, kteří si dráhy oblíbili a rádi si zazávodí se svými dětmi. Součásti a přednosti auta: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracované s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou Systém: Systém závodní dráhy: Carrera GO!!! Typ: Typ: Auto všeobecný: Měřítko autíčka: 1:43 Doporučený věk: Od 6 let Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 »

Chuggington 56802 Myčka

Chuggington 56802 Myčka

Příslušenství k vláčkodráze doporučený věk od 3 let. Chuggington - Myčka je zajímavá doplňková hračka k vláčkům z Chuggingtonu. Tato myčka je skvělá hračka, kterou je možné sestavit na dva způsoby. Pokud všechny díly sestavíte k sobě, získáte kompletní myčku. Můžete ale také sestavit rychlomyčku s otočnými mycími válci a tunel s vodní věží a ukazatelem vodní hladiny. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní mluvící vlaky, které mají rozum a nepotřebují žádné strojvedoucí. Hlavními pohádkovými hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po »

SCX C2 American Muscle

SCX C2 American Muscle

Autodráhy a vlaky C2 American Muscle [SCXA10133X500]

MATTEL Fisher Price BDP16 Tomáš a přátelé

MATTEL Fisher Price BDP16 Tomáš a přátelé

Luxusní startovací sada Tomáš obsahuje motorovou mašinku Tomáš a kolejiště ve tvaru osmičky s výhybkou. Dokoupením dalších hracích sad, mašinek nebo kolejí je množné kolejiště dále rozšiřovat. Věk 3+

Merkur Toys lokomotiva T711

Merkur Toys lokomotiva T711

Dieslová lokomotiva T711 - červená je velmi propracovaným modelem elektrických vláčků modelové železnice Merkur.

Parametry lokomotivy :

barevné provedení: červenáspřáhla: merkur, märklinosvětlení: světelné diodyRozměry: 260x70x100 velikost "0"Váha: 1250g

Mattel Hot Wheels Odpalovač

Mattel Hot Wheels Odpalovač

Doporučený věk od 4 let. Jednoduchá odpalovací rampa Hot Wheels vydává při odpalu zvuk burácejícího motoru. Můžete jí kombinovat s klasickými Hot Wheels dráhami. Sada obsahuje kromě jednoho odpalovače také jedno auto. Je vhodná pro děti od 4 let a vyžaduje jednu LR44 baterii, která je součástí balení.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.

KidKraft DINOSAURUS

KidKraft DINOSAURUS

Dřevěná vlaková souprava Dinosauří dobrodružství včetně obřího hmyzu a jeskynních mužů. Sada obsahuje 95 dílků včetně stolu s úložným boxem na straně. Vyrobeno ze dřeva a plastu.

CARRERA 88102 GO Porsche GT3

CARRERA 88102 GO Porsche GT3

Hloubka: 35, Výška: 35, Šířka: 30

Mattel HW BALLISTIKS S VÝSTŘELEM

Mattel HW BALLISTIKS S VÝSTŘELEM

S auty Hot Wheels Ballistiks můžeš vyzvat soupeře bez obav na souboj. Pak se můžeš bleskově proměnit a vyhrát.

Merkur Toys Parní ČSD 354.7117

Merkur Toys Parní ČSD 354.7117

Parametry parní lokomotiva ČSD 354.7117 s tendrem se zvukem

provedení: s tendremspřáhla: merkur, märklinosvětlení: světelné diodyzvuk: ANOrozměry: 420x70x110váha: 1500g

Brio Zvedací most

Brio Zvedací most

Velikost 64,8cm, doporučený věk od 3 let. Díky tomuto mostu, může lokomotiva překlenout výškovou překážku, která se připlete do cesty. Most se zvedá díky navijáku, který se ovládá otočným kolečkem. Koleje jsou ukončeny zvedacími závorami.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 3 letRozměry: 110 x 154 x 648 mm (H x V x Š)Počet dílků: 3 ks

Merkur Toys Parní lokomotiva tendrová K.P.E.V

Merkur Toys Parní lokomotiva tendrová K.P.E.V

Parní lokomotiva tendrová K.P.E.V bez zvuku je modelem lokomotivy modelové železnice Merkur.


1 2 370 71 72 73 74

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.