Autodráhy a vlaky srovnání ceny

MARIONETTE Přístav

MARIONETTE Přístav

Hrací set dřevěný, doporučený věk od 3 let. Hrací set zahrnující kompletní výbavu pro sestavení vlastního přístavu. Jeho základ tvoří mechanický jeřáb, který přemísťuje bedny mezi lodí a nákladním vozem. Zachycení bedny jeřábem funguje na principu magnetu. Řetízek lze ručně ovládat tak, aby bylo možné náklad naložit a s naprostou přesností opět vyložit. Jeřáb má otočnou horní část o 360°C. Zátiší tvoří řada domečků a 4 zelené stromečky. Sada je vhodná pro děti od 3 let.

MATTEL Tomášův rušný den hrací sada

MATTEL Tomášův rušný den hrací sada

Typ Mašinka Tomáš: hrací sady Mašinka jezdí dokola po trati a na nádraží. Obsahuje: Tomáše, domek nádraží, 8 zahnutých a 1 rovnou kolejnici a 1 stopku. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.530 Výška (cm): 5.00 Šířka (cm): 33.00 Hloubka (cm): 24.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 15.00 EAN: 027084859683 Záruční doba: 24 měsícůDoporučený věk od 3 let, mašinka, nádraží domek, železniční trať. Hrací sada Mašinka Tomáš, která se nechala inspirovat známou pohádkovou postavičkou, tentokrát přináší skvělý a rozsáhlý set Tomášův rušný den, který vaše dítě zabaví a bude rozvíjet »

Chuggington Olda 56005

Chuggington Olda 56005

Herní set doporučený věk od 3 let. Starší parní lokomotiva z Chuggingtonu je mašinka, která vždy jezdí včas a jmenuje se Olda. S mateřskou láskou se Olda stará o mladší mašinky. Jeho největší kamarádi jsou Klábosil a a Starý Petr, Olda má rád přesnost a slušné vychování. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Hlavními hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po kolejích. Každá jejich vlaková epizoda přináší spoustu legrace, dobrodružství, zábavy i poučení.Konstrukce mašinky je dřevěná s »

Brio Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem

Brio Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem

Kráva a kůn stojí na pastvině, zatímco traktor veze náklad sena do stodoly. Pomocí jeřábu zvedneš seno vysoko do seníku. A když je čas, aby zvířata přišla do stáje, nechej je nastoupit přes rampu do vagónu pro převoz zvířat. Lokomotiva je odveze domů. Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem je dobrým doplňkem ke všem vláčkodráhám Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva a plastu vysoké kvality. Vhodné pro děti od 3 let Vláčkodráhy a příslušenství Brio jsou plně kompatibilní s vláčkodráhami Woody!

CARRERA Ferrari Champions

CARRERA Ferrari Champions

Autodráha Ferrari Champions ze základního setu řady GO!!!, vhodná pro děti, s mechanickým počítadlem kol. K setu je možné dokoupit celou řadu příslušenství.

Brio Nákladní vlak s kontejnery

Brio Nákladní vlak s kontejnery

Doporučený věk od 3 let. Nákladní vlak s kontejnery má v předu černou lokomotivu a za sebou tři nákladní vagónky: cisternu, kontejner a vagón pro sypké materiály.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a »

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Se 2 vagónky zlata, doporučený věk od 3 let. Nákladní lokomotiva se dvěma vagónky převážející zlato.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.Doporučený věk:od 3 let Nákladní lokomotiva se 2 vagóny »

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym R9489 W4705 Sortiment hracích setů pro motorové mašinky "Colinovo večírkové překvapení". Mašinka Percy pomáhá na farmě rodiny McCollových s dodávkami hospodářských zvířat.

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření »

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Hot Wheels Ohnivý kruh N4483   Hot Wheels Ohnivý kruh N4483. Pusť auto a nech ho prolétnout ohnivým kruhem. Ale musíš mířit přesně,auto může skončit v nádrži se studenou nebo teplou vodou,která je hned vedle. Pomocí této Hot Wheels Color Shifter sady můžeš změnit vzhled každého autíčka Hot Wheels k nepoznání. Použij horkou a studenou vodu. Nechej autíčko prolétnout ohnivým kruhem. Věk 4+

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER T0204 T0206 3+

CARRERA Formula One Competition

CARRERA Formula One Competition

Autodráha kompletní set. Autodráhový set Carrera Go Formula One Competition s formulemi a tratí v měřítku 1:32. Kompletní set obsahuje spoustu dílů a dvě překrásné formule ze stájí Ferrari a MacLaren. Fandové závodů Formule 1 zajisté ocení provedení Ferrari 2010, ve kterém jezdí pilot Fernando Alonso. Tyto formule budou závodit na dráze dlouhé 4,5 metru! K setu je možné dokoupit celou řadu zajímavého příslušenství. Dopřejte svým dětem tradiční a zábavnou aktivitu, která bude rozvíjet jejich soutěživost a postřeh.Parametry a specifikace:Název:Formula One CompetitionPotřebný prostor:200 x 80 mmDélka trati: 450 cmMěřítko:Auta: »

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

Hračky MATTEL Auta 2 - Dráha Spy Jet Escape

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání Űíslo výrobku: 33517Převezmi kontrolu nad vlakem a rozhodni, přes které dráhy náklad pojede. Vlak je řízen speciální výhybkou, která se snadno ovládá. S funkcí jízdy vzad a zastavením i dvěma rychlostmi. Zmáčkni tlačítko pro světelné a zvukové efekty. Vlak se dá ovládat tlačítky na lokomotivě. Rozměr sady: 615 x 590 mm.Od 3 let Upozornění! Pro děti do 3 let nevhodné. Nebezpečí zadušení malými díly, které mohou být vdechnuty. Každé dítě sní o vláčkodráze s mašinkou na dálkové ovládání. Převezme tak kontrolu nad vlakem a kolejemi. Mašinka jezdí vpřed i vzad díky ovladači, který »

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Digitální závodní systém pro až 3 hráče v měřítku 1:43 s originálními vozidly v měřítku 1:43 Délka tratě 7.3 m, stavební rozměry 240x123 cm Obsah: 1 Ferrari 458 Italia GT2 / 1 Porsche GT3 Cup, transformátor, 3 ovladače a další Carrera příslušenství

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

DŘEVĚNÉ KOLEJE Koleje Eichhorn 2v1 jako příslušenství k Vaší vláčkodráze. Balení obsahuje 4 ks rovných kolejí o délce 20,5 cm. Dřevěné koleje lze využít pro vláček nebo pro kuličku. Použitelné jsou z obou stran, dráha pro kuličku je vyfrézovaná pouze z jedné strany. Rozšiřte svoji vláčkodráhu. Tento doplněk k jiným dráhám je kompatibilní s většinou dřevěných vláčkodráh, jako je např. Brio a další. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Materiál: dřevo Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky

Mattel Hot Wheels Lakovna

Mattel Hot Wheels Lakovna

Lakovna Hot Wheels je určena pro všechna autíčka HW Color Shifters. Zajeďte autíčkem na rampu a můžete začít měnit design! Přepínejte trysku na horkou nebo studenou vodu a pozorujte, jak se vaše autíčko mění. Zpestřete svůj závodní svět Hot Wheels o tuto lakovnu! Produkt je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný pro děti od 4 let. Hot Wheels - Color Shifters Lakovna Lakovna ti umožní jednoduchým přepínáním ventilu měnit barvu tvých Color Shifters. Přepni na teplou, obarvi předek, přepni na studenou a udělej cool design. Dolaď přidaným kartáčkem. Pro děti od 4 let. Rozměry balení: 330 x 55 x 190 mm.

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214 - Motorové mašinky Rusty.  Tato kolekce oblíbených kamarádů z řady Tomáš a přátelé představuje motorové mašinky pro motorizovanou trať TrackMaster. Dítě je může tlačit samo nebo je zapne a bude se dívat, jak jedou po kolejích. Mašinka je kompatibilní s hracími soupravami TrackMaster. 3+

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Křižovatka (2 díly) - Eichhorn S 1063. 3+

REALTOY car track wb 0/8

REALTOY car track wb 0/8

Autodráha, ktorá poteší každého chlapca.


1 2 368 69 70 71 72 73

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.