Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Toto balení obsahuje 1 kus výhybky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobena je z kvalitního tvrdého dřeva a je kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách. Tato kolej může být skvělým přírustkem do vaší sbírky železnic. Kolej je dodávána bez obalu. Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. Vláčkodráhy Bigjigs jsou s nimi plně kompatibilní. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním »

Maxim Lokomotiva parní dlouhá

Maxim Lokomotiva parní dlouhá

Dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů, které jsou vepředu i vzadu na mašince.   Velká dieselová lokomotiva je díky svému silnému motoru připravená utáhnou mnohonásobně více vagónů, také dokáže upalovat velkou rychlostí kopec nekopec.

Carrera 25187 Evolution Speed Race

Carrera 25187 Evolution Speed Race

5.3 m dlouhá trať Speed Race je ideální pro rychlou akceleraci a ideálním základem pro další rozšířování podle potřeby. Pro děti ve věku od 8 let. 1 x Carrera Evolution Speed Race 1 x Mercedes-Benz SLS AMG GT3 1 x Audi R8 LMS 1 x ovladač 1 x transformátor Další Carrera příslušenství Měřítko aut: 1:32 Měřítko dráhy: 1:24

Brio - Disney kolekce - Minnie a její dětské autíčko

Brio - Disney kolekce - Minnie a její dětské autíčko

Disney kolekce - Minnie a její dětské autíčko - Brio 32232 3+ Minnie a její dětské autíčko.

Merkur Toys Čtyřosý plošinový vůz + automobil Bundeswehr

Merkur Toys Čtyřosý plošinový vůz + automobil Bundeswehr

Plošinový vůz +2 x otvírací kontainer je velmi propracovaným modelem elektrických vláčků modelové železnice Merkur.

Parametry modelu : typové provedení: čtyřosénákladové provedení: +1x otvírací kontainerspřáhla: merkur, märklinprovedení podvozku: dvou a tří kolejnicový systémrozměry: 300x90x65mmváha modelu: 470g

Bigjigs Road Přechod pro chodce

Bigjigs Road Přechod pro chodce

Součástí balení je vše dle obrázku. Autodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat s vláčkodráhami Bigjigs. Vláčkodráhy Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval »

Carrera Autodráha EVO DTM Finish

Carrera Autodráha EVO DTM Finish

DTM Finish EVOLUTION – Unikátní autodráhový systém kombinující tratě v měřítku 1:24 s auty v měřítku 1:32Měřítko dráhy 1:24 a aut 1:32Možnost jednoduše rozšířit na 4,6 nebo 8 drahVelmi kvalitní zpracování se zárukou 24 měsíců CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici s logem Carrera, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky a je jedno na jakém okruhu a s jakým autem budete zrovna závodit. Tento pocit zažívají tisíce fanoušků již od roku 1963, kdy značka Carrera spatřila svou první závodní dráhu. Během následujících více než čtyřiceti »

Brio Přístaviště s nákladní lodí

Brio Přístaviště s nákladní lodí

Doporučený věk od 3 let. Krásná vláčkodráha Brio Přístaviště s nákladní lodí, kolejemi a lokomotivou okouzlí každého chlapce. Když loď vplouvá do přístavu, je třeba zvednout most a pomocí jeřábu přeložit náklad na vláček. S touto detailně zpracovanou sadou si Vaše dítě užije spoustu zábavy. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.Parametry a specifikace:Počet dílků:16Rozměry po složení:51 x 60 cmObsah balení:KolejeLokomotivaNákladní loďPřekládací jeřábZvedací mostDoporučený věk:3+Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a »

Brio - Smart Track - výstražná kolej s čipem

Brio - Smart Track - výstražná kolej s čipem

Výstražná kolej s čipem Smart Track Brio 33764 Kolej, na které lokomotiva SmartTrack 33761 zahouká a zpomalí. Set obsahuje: 1 kolej s čipem a 1 značku Plnně kompatibilní s vláčkodráhami: Maxim, Bimo, Heros a další Věk: 3+ Materiál: dřevo a plast Rozměr: 14,4cm

Brio Překladiště s jeřábem

Brio Překladiště s jeřábem

Velikost 22cm, doporučený věk od 3 let. Překladiště s jeřábem je vynikajícím doplňkem k vláčkodráze Brio. Jeřáb se může točit kolem své osy (360°) a přemísťovat magnetické náklady.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 3 letRozměry: 151 x 217 x 159 mm (H x V x Š) Brio - Překladiště s jeřábem. Překladiště s nejvyšším jeřábem je vhodným doplňkem k vláčkodráze. Jeřáb se může točit kolem své osy (360°) a má ruční výtah s magnetem pro zvedání nákladu. S výrobci Maxim, Bino, Heros a dalšími jsou vláčky Brio plně kompatibilní.

Alltoys Cartronic autodráha - IMOLA

Alltoys Cartronic autodráha - IMOLA

Autodráha kompletní set, doporučený věk od 6 let. Cartronic Imola je kompletní set autodráhy, který je vhodný pro všechny milovníky rychlých aut a závodění od 6 let věku. Tento herní set obsahuje kvalitní autodráhu o délce 3,32 metru, na které se u Vás doma budou prohánět super rychlé vozy F1. Zajímavostí dráhy je směr jízdy proti směru hodinových ručiček, přemostění a mechanické počítadlo kol. Modely F1 jsou přesnou kopií skutečného vozu F1 v měřítku 1:43, rozměry celé autodráhy po sestavení jsou 130 x 70 cm. Přinese Vám spoustu napětí, veselé zábavy a nekonečného závodění.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 6 let »

Brio - Set - 4 ks silnic zatáčka

Brio - Set - 4 ks silnic zatáčka

Silniční zatáčka Číslo výrobku: 33205Rozšíření systému železnic a silnic BRIO. Tato sada obsahuje 4 zatáčky. Zatáčky se dají používat z obou stran. Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let. - Krátké silnice ve tvaru zatáčky pro rozšíření vláčkodrah Brio. Materiál: kvalitní bukové dřevo Počet dílů: 4 ks Rozměr 1 ks: 9 cm Věková kategorie: od 3 let Set - 4 ks silnic zatáčka Přidejte k vašim silnicím 4 zatáčky. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality. Příslušenství k vláčkodráhám Brio!

CAT Nákladní auto a nakladač s helmou

CAT Nákladní auto a nakladač s helmou

36cm, doporučený věk od 3 let. Zábavná sada světoznámé stavební techniky CAT, tentokrát ale v kompaktním provedení pro děti. Málokdo ví, že pod touto značkou jsou připraveny pro děti některé typy malých replik stavební techniky. Náročná práce na písku si vyžaduje profesionální výbavu. Sada CAT zahrnuje nákladní auto s vyklápěcí korbou a nakládací bagr se lžící a otočným ramenem. Velké kolečka zajišťují snadný pohyb po písku. Pro bezpečnost práce nechybí helma. Práci s pískem usnadní také lopatka s hrabičkami. Díky tomu, že jsou v sadě dva stroje, malý dělník si může přivolat na pomoc svého kamaráda!

Mattel Sada 2 ks Annie a Clarabel

Mattel Sada 2 ks Annie a Clarabel

Sada dvou vagonků Annie a Clarabel, věrných vagonků mašinky Tomáše. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.233 Výška (cm): 16.50 Šířka (cm): 17.50 Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 15.00 EAN: 027084853452 Záruční doba: 24 měsíců

Brio Výhybka T

Brio Výhybka T

- Křižovatka ve tvaru T umožňuje vláčkům změnit směr a zabočit. Skvělé rozšíření Vaší železniční sítě. Křižovatka je vyrobena z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality. Sada je kompatibilní se všemi vláčkodráhami Brio. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: dřevo Počet ks v balení: 2 ks Rozměr: 21,6 cm Rozměry balení: 19 x 19 x 25 cm Věková kategorie: od 3 let T výhybka Číslo výrobku: 33463 Rozšiř svou dráhu BRIO s výhybkou T. Obsahuje jednu T výhybku a jednu krátkou, rovnou kolej (B2). Délka: 6,1 cm Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Alltoys Cartronic Competition autodráha

Alltoys Cartronic Competition autodráha

Autodráha délka 12,20m, kompletní set, doporučený věk od 6 let. Cartronic Competition je kompletní set autodráhy, který je vhodný pro všechny milovníky rychlých aut a závodění od 6 let věku. Tento herní set obsahuje kvalitní autodráhu o délce 12,2 metru, na které se u Vás doma bude prohánět super rychlé Audi R8. Trať je plná lopingů, dlouhých rovinek a přemostění. Model Audi R8 je přesnou kopií skutečného auta v měřítku 1:43, rozměry celé autodráhy po sestavení jsou 165 x 220 cm. Přinese Vám spoustu napětí, veselé zábavy a nekonečného závodění.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 6 let věku.Měřítko: 1:43délka trati: »

Alltoys Cartronic autodráha Barcelona

Alltoys Cartronic autodráha Barcelona

Délka (cm): 580 Počet aut v soupravě: 2 Elektronické počítadlo kol: NE Mechanické počítadlo kol: ANO Looping: ANO Doporučený věk od (let): 6 Skvělá autodráha – IMOLA v Barceloně má trať dlouhou 5,80 m. Dráha je vyrobena v měřítku 1:43. Vypusť své dva jezdce na dráhu a ručně ovládej jejich rychlost. Rovinka s počítačem kol ti přesně spočítá délku závodu. Dráha je kompatibilní s autodráhou Carrera Go. Obsahuje: * 2 závodní auta Formule 1 (červené a černo-stříbrné) * 2 regulátory zatáček * mechanické počítadlo na 10 kol * looping s průměrem 34 cm * kolejové díly * podpěry mostu * zábradlí Rozměry po rozložení dráhy (dxš): 1,5 »

Brio - Vagon s kontejnerem

Brio - Vagon s kontejnerem

Vagon s modrým kontejnerem. Kvalitně propracované. Materiál: bukové dřevo, plast. Plně kompatibilní s vláčkodráhami Brio. Věk: 3+

LEGLER Vláčkodráha sada tunel, depo, věž

LEGLER Vláčkodráha sada tunel, depo, věž

Dřevěná vláčkodráha - 3dílný výhodný set příslušenství Sada 3 ks. 1 depo pro mašinky 13x11 cm s průhlednou střechou pomocí šňůry nadzdvihne koleje a tím zaparkované vlaky jakoby samy od sebe zajedou do depa! Vodní nádrž 15x13cm se sklápěcím "jeřábem" musí naplnit parní lokomotivu a délku zelených skalnatých srázů tunelu 12xmax.46cm lze nastavit! Geniální rozšíření vláčků. 3+

Bigjigs Toys Vagon s cementem

Bigjigs Toys Vagon s cementem

Vláček dřevěná vláčkodráha Bigjigs - Vagon s cementem Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej »


1 2 368 69 70 71 72 73 74

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.