Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Ferdinand - mašinka

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Ferdinand - mašinka

Tomáš a jeho přátelé 98063 (TWRS) - Ferdinand - mašinka 3+

Bigjigs Rail lokomotiva CN design

Bigjigs Rail lokomotiva CN design

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby »

Bigjigs Road Nájezdy na dřevěnou cestu 2 ks

Bigjigs Road Nájezdy na dřevěnou cestu 2 ks

Příslušenství k autodráze dřevěné, doporučený věk od 3 let. Bigjigs je anglická společnost založená roku 1985, která zasvětila svou činnost tvorbě těch nejúžasnějších hraček ze dřeva. Jejich hlavní devizou je spokojenost zákazníků a nekompromisní důraz na kvalitu a originalitu užitých materiálů. Nechte se okouzlit tím nejpřírodnějším materiálem a poznejte, jaké to je - hrát si opravdu kvalitně, hrát si se dřevem.Svět dřevěných autodráh Bigjigs nabízí opravdu nepřeberné možnosti - využijte svou kreativitu a prostřednictvím jednotlivých setů dřevěných autodráh si vytvořte přesně takový dopravní svět, jaký jste si vždy »

Mattel Mašinka Tomáš Jeřáb Cranky v přístavu

Mattel Mašinka Tomáš Jeřáb Cranky v přístavu

Mašinka, jeřáb, doporučený věk od 3 let. Hrací sada Mašinka Tomáš, která se nechala inspirovat známou pohádkovou postavičkou tentokrát přináší skvělý set Jeřáb Cranky v přístavu, který vaše dítě zabaví a bude rozvíjet jeho kreativitu. Přenosná kufříková sada s rukojetí jejiž námětem je jeřáb Cranky, který vykládá náklad pomocí prodlužovacího ramena a přemisťuje ho. Součástí sady je také mašinka Salty. Lze snadno propojit s ostatními sadami druhu Take-n-Play. Hrací sada je určena pro děti starší tří let.Parametry a specifikace:Námět:Mašinka TomášDoporučený věk:od 3 letObsah sady:jeřáb Crankymašinka Saltynákladnákladní »

KidKraft Herní set vlaková souprava

KidKraft Herní set vlaková souprava

Dřevěná vláčkodráha KidKraft - Herní set - vlaková souprava Dřevěné hračky - Dřevěná vláčkodráha Rozměry: 122x82 cm Věk: 3+ 

Chuggington 56803

Chuggington 56803

Dvojúrovňové depo s točnou dřevěné Chuggington 56803 Toto dvoupatrové depo je unikátní v tom, že je navrženo s funkcí 2v1 a nabízí tak více způsobů hraní! Na trati může být rozestavěno jako dvě samostatná depa a tunel v podobě hodinové věže. Součástí depa je točna, která mašinky vyveze do prvního patra depa. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Hlavními hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po kolejích. Každá jejich vlakózní epizoda přináší spoustu legrace, dobrodružství, zábavy »

Maxim Vláčkodráha

Maxim Vláčkodráha

Maxim Střední depo s dveřmi - dřevěná vláčkodráha Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je na rozdíl od malého depa delší, vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře, veliká okna dávají možnost stále sledovat mašinky při odpočinku. Maxim jde stále vstříc modernizaci systémů a proto pro vás připravil neskutečnou vychytávku v podobě dvou tlačítek na střeše depa, když tlačítko stisknete, mašinka sama vyjede naproti novému dni a novým úkolům, které pro ně malí inženýři přichystali.Rozměr: 16x11x9 cmVláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat »

Brio Zvedací most v přístavišti

Brio Zvedací most v přístavišti

Herní set doporučený věk od 3 let. Sada Brio Zvedací most v přístavišti převeze malé strojvůdce přes řeku, či jinou překážku tímto detailně zpracovaným zvedacím mostem se závorou a bezpečnostními značkami. S touto perfektně vymyšlenou sadou si vaše dítě užije spoustu zábavy. Tato nádherná souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.Parametry a specifikace:Doporučený věk:3+Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Zvedací most v přístavišti Brio - »

Brio Smart Track 33763

Brio Smart Track 33763

Vstup do vesmíru, kde spolu bojují člověk s netvorem o konečné přežití. Na planetě osamocené v čase a prostoru vojáci Aliance válčí s Predavory, rasou krvežíznivých dračích vetřelců. Predavoři – jsou dokonalý draci s úžasnou silou, ovládající fantastický svět v němž soupeří lidé a draci o konečné přežití. Proti nim stojí vojáci legie, poslední naděje lidského druhu. Podaří se zachránit svět lidí před nadvládou draků Predavorů ? To záleží jen na tobě ! Smart Track - obracecí kolej s čipem - Brio 33763 3+ Set obsahuje 2 koleje s čipem, které mění směr lokomotivy Smart track /33761/ a 2 signalizační »

Brio Figurky - maminka, tatínek a syn s kufrem

Brio Figurky - maminka, tatínek a syn s kufrem

Figurky cestujících maminka, tatínek a syn s kufrem jsou připraveni na cestu. Brio figurky jsoz vyrobeny ze dřeva a plastu a jsou perfektním doplňkem do všech vláčkodráh.

Woody Vláčkodráha COMBI 75 dílů

Woody Vláčkodráha COMBI 75 dílů

Ledvinka One Way Thermo drinking belt star je vybavena vnitřní termoskou. Oddělená velká kapsa na zip navíc pobere vše důležité (doklady, telefon, klíče, vosky). Termoska se dá vyjmout a vymýt. Doporučujeme nejen k běhu na lyžích. Udrží váš nápoj v teple. Lehce odšroubujete a napijete se přímo z ledvinky, dobře těsní a jednoduše se obsluhuje. Popruh je regulovatelný.

Mattel HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

Mattel HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

Maxim Symetrická výhybka

Maxim Symetrická výhybka

Maxim Symetrická výhybka - 4ks Tyto krátké výhybky opravdu prodlouží zábavu, v jakémkoliv použití. Umožňuje lehce kombinovat tratě třeba tak, aby navedly mašinku trasou přes park a zpátky. Doporučujeme použití těchto výhybek, jsou totiž lehce kombinovatelé a trať je vizuálně velice zajímavá a dobře fungující. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, Heros, Thomas aj.). Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.

Merkur Toys Dieslová lokomotiva T701

Merkur Toys Dieslová lokomotiva T701

Dieslová lokomotiva T701 - zelená je velmi propracovaným modelem elektrických vláčků modelové železnice Merkur.

Parametry lokomotivy:

barevné provedení: zelenéspřáhla: merkur, märklinosvětlení: světelné diodyRozměry: 200x70x100 velikost "0"Váha: 1170g

Maxim vláčkodráha 100 kusů

Maxim vláčkodráha 100 kusů

Tento set zahrnuje kompletně vybavené město vším nezbytným, pro běžný dopravní život.

Merkur Parní lokomotivy Mikádo

Merkur Parní lokomotivy Mikádo

Lokomotiva vydává zvuk jako skutečná parní lokomotiva. Model nepotřebuje žádné další speciální trafo a ani ovládací zařízení, vše je již řešeno v lokomotivě. Paramentry:barevné provedení: černaspřáhla: merkur, märklinosvětlení: žárovkaRozměry: 310x100x75Váha: 1250g

Tato mašinka je jednou z mnoha velmi hezkých modelů elektrických vláčků modelové železnice Merkur.

Parametry Lokomotivy Mikádo

barevné provedení: stříbrnáspřáhla: merkur, märklinosvětlení: žárovkaRozměry: 310x100x75 velikost "0"Váha: 1250g

Woody - Příslušenství k dráze - lokomotiva

Woody - Příslušenství k dráze - lokomotiva

Příslušenství k dráze - lokomotiva zelená - Woody 90880 3+ Zelená lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů. Kompatibilní s vláčkodráhami Woody, BRIO, a j. Rozměr: 9 cm

Alltoys Vláček na klíček

Alltoys Vláček na klíček

Vláček na klíček Od 3 let.

Woody Vláčkodráha Osmička, 40 dílů

Woody Vláčkodráha Osmička, 40 dílů

Vláčkodráha "osmička" patří mezi výborné základní sestavy. Neodolají ani ti nejmenší. Lze rozšiřovat o další a další tématické sestavy a vytvářet tak vlastní originalní sítě drah pro vláčky. Doporučujeme doplnit o různá zajímavá příslušenství, která se postarají o ještě větší zábavu. Výrobek je nositelem značky "Bezpečné hračky" znamenající kvalitní zpracování a bezpečnost daného produktu. Obsahuje koleje, most, vlak se dvěma vagony, autíčko, značky, postavičky a stromy. Celkem dílků: 40 ks Věk: 3 +

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Toto balení obsahuje 1 kus výhybky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobena je z kvalitního tvrdého dřeva a je kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách. Tato kolej může být skvělým přírustkem do vaší sbírky železnic. Kolej je dodávána bez obalu. Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. Vláčkodráhy Bigjigs jsou s nimi plně kompatibilní. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním »


1 2 367 68 69 70 71 72 73 74

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.