Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Carrera GO Hot Lap

Carrera GO Hot Lap

CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici s logem Carrera, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky a je jedno na jakém okruhu a s jakým autem budete zrovna závodit. Tento pocit zažívají tisíce fanoušků již od roku 1963, kdy značka Carrera spatřila svou první závodní dráhu. Během následujících více než čtyřiceti let, se Carrera probojovala až na úplnou špičku v oblasti autodráh, aut a jejich příslušenství. Dnes nabízí produkty nejvyšší kvality, které jsou určené nejen dětem ale i dospělým, pro které se staly autodráhy hobby na celý život. GO!!! - Úvodní řada do světa »

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Se 2 vagónky zlata, doporučený věk od 3 let. Nákladní lokomotiva se dvěma vagónky převážející zlato.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.Doporučený věk:od 3 let Nákladní lokomotiva se 2 vagóny »

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym R9489 W4705 Sortiment hracích setů pro motorové mašinky "Colinovo večírkové překvapení". Mašinka Percy pomáhá na farmě rodiny McCollových s dodávkami hospodářských zvířat.

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření »

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Hot Wheels Ohnivý kruh N4483   Hot Wheels Ohnivý kruh N4483. Pusť auto a nech ho prolétnout ohnivým kruhem. Ale musíš mířit přesně,auto může skončit v nádrži se studenou nebo teplou vodou,která je hned vedle. Pomocí této Hot Wheels Color Shifter sady můžeš změnit vzhled každého autíčka Hot Wheels k nepoznání. Použij horkou a studenou vodu. Nechej autíčko prolétnout ohnivým kruhem. Věk 4+

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER T0204 T0206 3+

Carrera 25185

Carrera 25185

Evolution - Grand Prix Masters Űíslo výrobku: 25185 Dráha volná pro S. Vettela a F. Alonsa. Pocit Grand-Prix dostanete při velkém duelu Formule 1 současnosti se Sebastianem Vettelem a Ferdinandem Alonsem. Vettel jede své Red Bull RB7, se kterým dominoval Formuli 1 sezóny 2014 se 12 vyhranými závody. Těsně následován Ferrari. Top jezdec Fernando Alonso, světový mistr 2005 a 2006, startuje ve své Ferrari 150° Italia, pojmenované jako homáž italské domoviny Scuderia. Sada Grand Prix Masters se svou 4,5 m dlouhou dráhou je výborná pro napínavé zrychlování a závodění obou hvězd královské třídy. Podrobnosti: • Pro měřítko drah: »

CARRERA Formula One Competition

CARRERA Formula One Competition

Autodráha kompletní set. Autodráhový set Carrera Go Formula One Competition s formulemi a tratí v měřítku 1:32. Kompletní set obsahuje spoustu dílů a dvě překrásné formule ze stájí Ferrari a MacLaren. Fandové závodů Formule 1 zajisté ocení provedení Ferrari 2010, ve kterém jezdí pilot Fernando Alonso. Tyto formule budou závodit na dráze dlouhé 4,5 metru! K setu je možné dokoupit celou řadu zajímavého příslušenství. Dopřejte svým dětem tradiční a zábavnou aktivitu, která bude rozvíjet jejich soutěživost a postřeh.Parametry a specifikace:Název:Formula One CompetitionPotřebný prostor:200 x 80 mmDélka trati: 450 cmMěřítko:Auta: »

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

Hračky MATTEL Auta 2 - Dráha Spy Jet Escape

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání Űíslo výrobku: 33517Převezmi kontrolu nad vlakem a rozhodni, přes které dráhy náklad pojede. Vlak je řízen speciální výhybkou, která se snadno ovládá. S funkcí jízdy vzad a zastavením i dvěma rychlostmi. Zmáčkni tlačítko pro světelné a zvukové efekty. Vlak se dá ovládat tlačítky na lokomotivě. Rozměr sady: 615 x 590 mm.Od 3 let Upozornění! Pro děti do 3 let nevhodné. Nebezpečí zadušení malými díly, které mohou být vdechnuty. Každé dítě sní o vláčkodráze s mašinkou na dálkové ovládání. Převezme tak kontrolu nad vlakem a kolejemi. Mašinka jezdí vpřed i vzad díky ovladači, který »

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Digitální závodní systém pro až 3 hráče v měřítku 1:43 s originálními vozidly v měřítku 1:43 Délka tratě 7.3 m, stavební rozměry 240x123 cm Obsah: 1 Ferrari 458 Italia GT2 / 1 Porsche GT3 Cup, transformátor, 3 ovladače a další Carrera příslušenství

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

DŘEVĚNÉ KOLEJE Koleje Eichhorn 2v1 jako příslušenství k Vaší vláčkodráze. Balení obsahuje 4 ks rovných kolejí o délce 20,5 cm. Dřevěné koleje lze využít pro vláček nebo pro kuličku. Použitelné jsou z obou stran, dráha pro kuličku je vyfrézovaná pouze z jedné strany. Rozšiřte svoji vláčkodráhu. Tento doplněk k jiným dráhám je kompatibilní s většinou dřevěných vláčkodráh, jako je např. Brio a další. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Materiál: dřevo Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky

Mattel Hot Wheels Lakovna

Mattel Hot Wheels Lakovna

Lakovna Hot Wheels je určena pro všechna autíčka HW Color Shifters. Zajeďte autíčkem na rampu a můžete začít měnit design! Přepínejte trysku na horkou nebo studenou vodu a pozorujte, jak se vaše autíčko mění. Zpestřete svůj závodní svět Hot Wheels o tuto lakovnu! Produkt je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný pro děti od 4 let. Hot Wheels - Color Shifters Lakovna Lakovna ti umožní jednoduchým přepínáním ventilu měnit barvu tvých Color Shifters. Přepni na teplou, obarvi předek, přepni na studenou a udělej cool design. Dolaď přidaným kartáčkem. Pro děti od 4 let. Rozměry balení: 330 x 55 x 190 mm.

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Křižovatka (2 díly) - Eichhorn S 1063. 3+

REALTOY car track wb 0/8

REALTOY car track wb 0/8

Autodráha, ktorá poteší každého chlapca.

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco - dřevěná vláčkodráha Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, »

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO!!! Porsche GT3 HARIBO Racing je modelem autíčka k autodrahám Carrera GO, zpracovaný detailně v měřítku 1:43. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Autíčka i dráhy jsou určeny pro děti, ale i pro dospělé, kteří si dráhy oblíbili a rádi si zazávodí se svými dětmi. Součásti a přednosti auta: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracované s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou Systém: Systém závodní dráhy: Carrera GO!!! Typ: Typ: Auto všeobecný: Měřítko autíčka: 1:43 Doporučený věk: Od 6 let Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 »

Chuggington 56802 Myčka

Chuggington 56802 Myčka

Příslušenství k vláčkodráze doporučený věk od 3 let. Chuggington - Myčka je zajímavá doplňková hračka k vláčkům z Chuggingtonu. Tato myčka je skvělá hračka, kterou je možné sestavit na dva způsoby. Pokud všechny díly sestavíte k sobě, získáte kompletní myčku. Můžete ale také sestavit rychlomyčku s otočnými mycími válci a tunel s vodní věží a ukazatelem vodní hladiny. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní mluvící vlaky, které mají rozum a nepotřebují žádné strojvedoucí. Hlavními pohádkovými hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po »

SCX C2 American Muscle

SCX C2 American Muscle

Autodráhy a vlaky C2 American Muscle [SCXA10133X500]


1 2 367 68 69 70 71

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.