Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Brio Nákladní lokomotiva se 2 vagonky převážejícími zlato

Se 2 vagónky zlata, doporučený věk od 3 let. Nákladní lokomotiva se dvěma vagónky převážející zlato.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a dny.Doporučený věk:od 3 let Nákladní lokomotiva se 2 vagóny »

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym

Fisher Price TRACKMASTER - Hrací sada s Percym R9489 W4705 Sortiment hracích setů pro motorové mašinky "Colinovo večírkové překvapení". Mašinka Percy pomáhá na farmě rodiny McCollových s dodávkami hospodářských zvířat.

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Bigjigs Rail Vagónek se zlatými vejci

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření »

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Mattel Hot Wheels Ohnivý kruh

Hot Wheels Ohnivý kruh N4483   Hot Wheels Ohnivý kruh N4483. Pusť auto a nech ho prolétnout ohnivým kruhem. Ale musíš mířit přesně,auto může skončit v nádrži se studenou nebo teplou vodou,která je hned vedle. Pomocí této Hot Wheels Color Shifter sady můžeš změnit vzhled každého autíčka Hot Wheels k nepoznání. Použij horkou a studenou vodu. Nechej autíčko prolétnout ohnivým kruhem. Věk 4+

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER

Fisher Price TRACKMASTER - Stavební vozidlo BUSTER T0204 T0206 3+

CARRERA Formula One Competition

CARRERA Formula One Competition

Autodráha kompletní set. Autodráhový set Carrera Go Formula One Competition s formulemi a tratí v měřítku 1:32. Kompletní set obsahuje spoustu dílů a dvě překrásné formule ze stájí Ferrari a MacLaren. Fandové závodů Formule 1 zajisté ocení provedení Ferrari 2010, ve kterém jezdí pilot Fernando Alonso. Tyto formule budou závodit na dráze dlouhé 4,5 metru! K setu je možné dokoupit celou řadu zajímavého příslušenství. Dopřejte svým dětem tradiční a zábavnou aktivitu, která bude rozvíjet jejich soutěživost a postřeh.Parametry a specifikace:Název:Formula One CompetitionPotřebný prostor:200 x 80 mmDélka trati: 450 cmMěřítko:Auta: »

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

MATTEL Auta 2 Dráha Spy Jet Escape

Hračky MATTEL Auta 2 - Dráha Spy Jet Escape

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání

Brio Vláčkodráha s mašinkou na dálkové ovládání Űíslo výrobku: 33517Převezmi kontrolu nad vlakem a rozhodni, přes které dráhy náklad pojede. Vlak je řízen speciální výhybkou, která se snadno ovládá. S funkcí jízdy vzad a zastavením i dvěma rychlostmi. Zmáčkni tlačítko pro světelné a zvukové efekty. Vlak se dá ovládat tlačítky na lokomotivě. Rozměr sady: 615 x 590 mm.Od 3 let Upozornění! Pro děti do 3 let nevhodné. Nebezpečí zadušení malými díly, které mohou být vdechnuty. Každé dítě sní o vláčkodráze s mašinkou na dálkové ovládání. Převezme tak kontrolu nad vlakem a kolejemi. Mašinka jezdí vpřed i vzad díky ovladači, který »

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Carrera 40014 Super GT Digital 143

Digitální závodní systém pro až 3 hráče v měřítku 1:43 s originálními vozidly v měřítku 1:43 Délka tratě 7.3 m, stavební rozměry 240x123 cm Obsah: 1 Ferrari 458 Italia GT2 / 1 Porsche GT3 Cup, transformátor, 3 ovladače a další Carrera příslušenství

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

Eichhorn S - Koleje rovné, dlouhé 20,5 cm, 4 ks

DŘEVĚNÉ KOLEJE Koleje Eichhorn 2v1 jako příslušenství k Vaší vláčkodráze. Balení obsahuje 4 ks rovných kolejí o délce 20,5 cm. Dřevěné koleje lze využít pro vláček nebo pro kuličku. Použitelné jsou z obou stran, dráha pro kuličku je vyfrézovaná pouze z jedné strany. Rozšiřte svoji vláčkodráhu. Tento doplněk k jiným dráhám je kompatibilní s většinou dřevěných vláčkodráh, jako je např. Brio a další. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Materiál: dřevo Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky

Mattel Hot Wheels Lakovna

Mattel Hot Wheels Lakovna

Lakovna Hot Wheels je určena pro všechna autíčka HW Color Shifters. Zajeďte autíčkem na rampu a můžete začít měnit design! Přepínejte trysku na horkou nebo studenou vodu a pozorujte, jak se vaše autíčko mění. Zpestřete svůj závodní svět Hot Wheels o tuto lakovnu! Produkt je vyroben z kvalitního materiálu a je vhodný pro děti od 4 let. Hot Wheels - Color Shifters Lakovna Lakovna ti umožní jednoduchým přepínáním ventilu měnit barvu tvých Color Shifters. Přepni na teplou, obarvi předek, přepni na studenou a udělej cool design. Dolaď přidaným kartáčkem. Pro děti od 4 let. Rozměry balení: 330 x 55 x 190 mm.

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214

Fisher Price TRACKMASTER BGW15 R9214 - Motorové mašinky Rusty.  Tato kolekce oblíbených kamarádů z řady Tomáš a přátelé představuje motorové mašinky pro motorizovanou trať TrackMaster. Dítě je může tlačit samo nebo je zapne a bude se dívat, jak jedou po kolejích. Mašinka je kompatibilní s hracími soupravami TrackMaster. 3+

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Eichhorn S - Křižovatka (2 díly)

Křižovatka (2 díly) - Eichhorn S 1063. 3+

REALTOY car track wb 0/8

REALTOY car track wb 0/8

Autodráha, ktorá poteší každého chlapca.

Mattel Hot Wheels Myčka / hrací set

Mattel Hot Wheels Myčka / hrací set

Doporučený věk od 4 let. Velký hrací set Hot Wheels Color Shifters – Myčka je neuvěřitelným nástrojem zábavy. Auto se v myčce pokryje drobnými bublinkami, které po uschnutí vytvoří další super designy na kapotě Vašich Color Shifters. Sada obsahuje také auto a je vhodná pro děti od 4 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Zmeň si svoje autíčko pomocí teplé/studené vody. Udrží si barvu při pokojové teplotě ! Každé auto potřebuje údržbu proto je tu tato skvělá »

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco

Maxim Most San Francisco - dřevěná vláčkodráha Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu. Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části. Společnost MAXIM Enterprise, Inc. je mezinárodní výrobce specializující se na výrobu dřevěných hraček. Hračky této společnosti jsou vyrobeny z velmi tvrdého dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou a bezpečností. Již déle než 25 let pracuje společnost Maxim na tom, aby mohla nabídnout hračky vysoké kvality, cenově dostupné pro každého.Manuální zručnost, sebejistota, kreativita, koordinace očí a rukou, »

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO Porsche GT3 Haribo Racing, No.8

Carrera GO!!! Porsche GT3 HARIBO Racing je modelem autíčka k autodrahám Carrera GO, zpracovaný detailně v měřítku 1:43. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Autíčka i dráhy jsou určeny pro děti, ale i pro dospělé, kteří si dráhy oblíbili a rádi si zazávodí se svými dětmi. Součásti a přednosti auta: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracované s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou Systém: Systém závodní dráhy: Carrera GO!!! Typ: Typ: Auto všeobecný: Měřítko autíčka: 1:43 Doporučený věk: Od 6 let Doporučený věk: 0-2 roky: ne 3-4 »

Chuggington 56802 Myčka

Chuggington 56802 Myčka

Příslušenství k vláčkodráze doporučený věk od 3 let. Chuggington - Myčka je zajímavá doplňková hračka k vláčkům z Chuggingtonu. Tato myčka je skvělá hračka, kterou je možné sestavit na dva způsoby. Pokud všechny díly sestavíte k sobě, získáte kompletní myčku. Můžete ale také sestavit rychlomyčku s otočnými mycími válci a tunel s vodní věží a ukazatelem vodní hladiny. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní mluvící vlaky, které mají rozum a nepotřebují žádné strojvedoucí. Hlavními pohádkovými hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po »

SCX C2 American Muscle

SCX C2 American Muscle

Autodráhy a vlaky C2 American Muscle [SCXA10133X500]


1 2 367 68 69 70 71

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.