Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Brio Přístaviště s nákladní lodí

Brio Přístaviště s nákladní lodí

Doporučený věk od 3 let. Krásná vláčkodráha Brio Přístaviště s nákladní lodí, kolejemi a lokomotivou okouzlí každého chlapce. Když loď vplouvá do přístavu, je třeba zvednout most a pomocí jeřábu přeložit náklad na vláček. S touto detailně zpracovanou sadou si Vaše dítě užije spoustu zábavy. Tato souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.Parametry a specifikace:Počet dílků:16Rozměry po složení:51 x 60 cmObsah balení:KolejeLokomotivaNákladní loďPřekládací jeřábZvedací mostDoporučený věk:3+Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a »

Brio - Smart Track - výstražná kolej s čipem

Brio - Smart Track - výstražná kolej s čipem

Výstražná kolej s čipem Smart Track Brio 33764 Kolej, na které lokomotiva SmartTrack 33761 zahouká a zpomalí. Set obsahuje: 1 kolej s čipem a 1 značku Plnně kompatibilní s vláčkodráhami: Maxim, Bimo, Heros a další Věk: 3+ Materiál: dřevo a plast Rozměr: 14,4cm

Brio Překladiště s jeřábem

Brio Překladiště s jeřábem

Velikost 22cm, doporučený věk od 3 let. Překladiště s jeřábem je vynikajícím doplňkem k vláčkodráze Brio. Jeřáb se může točit kolem své osy (360°) a přemísťovat magnetické náklady.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 3 letRozměry: 151 x 217 x 159 mm (H x V x Š) Brio - Překladiště s jeřábem. Překladiště s nejvyšším jeřábem je vhodným doplňkem k vláčkodráze. Jeřáb se může točit kolem své osy (360°) a má ruční výtah s magnetem pro zvedání nákladu. S výrobci Maxim, Bino, Heros a dalšími jsou vláčky Brio plně kompatibilní.

Alltoys Cartronic autodráha - IMOLA

Alltoys Cartronic autodráha - IMOLA

Autodráha kompletní set, doporučený věk od 6 let. Cartronic Imola je kompletní set autodráhy, který je vhodný pro všechny milovníky rychlých aut a závodění od 6 let věku. Tento herní set obsahuje kvalitní autodráhu o délce 3,32 metru, na které se u Vás doma budou prohánět super rychlé vozy F1. Zajímavostí dráhy je směr jízdy proti směru hodinových ručiček, přemostění a mechanické počítadlo kol. Modely F1 jsou přesnou kopií skutečného vozu F1 v měřítku 1:43, rozměry celé autodráhy po sestavení jsou 130 x 70 cm. Přinese Vám spoustu napětí, veselé zábavy a nekonečného závodění.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 6 let »

CAT Nákladní auto a nakladač s helmou

CAT Nákladní auto a nakladač s helmou

36cm, doporučený věk od 3 let. Zábavná sada světoznámé stavební techniky CAT, tentokrát ale v kompaktním provedení pro děti. Málokdo ví, že pod touto značkou jsou připraveny pro děti některé typy malých replik stavební techniky. Náročná práce na písku si vyžaduje profesionální výbavu. Sada CAT zahrnuje nákladní auto s vyklápěcí korbou a nakládací bagr se lžící a otočným ramenem. Velké kolečka zajišťují snadný pohyb po písku. Pro bezpečnost práce nechybí helma. Práci s pískem usnadní také lopatka s hrabičkami. Díky tomu, že jsou v sadě dva stroje, malý dělník si může přivolat na pomoc svého kamaráda!

Mattel Sada 2 ks Annie a Clarabel

Mattel Sada 2 ks Annie a Clarabel

Sada dvou vagonků Annie a Clarabel, věrných vagonků mašinky Tomáše. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.233 Výška (cm): 16.50 Šířka (cm): 17.50 Hloubka (cm): 6.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 15.00 EAN: 027084853452 Záruční doba: 24 měsíců

Brio Výhybka T

Brio Výhybka T

- Křižovatka ve tvaru T umožňuje vláčkům změnit směr a zabočit. Skvělé rozšíření Vaší železniční sítě. Křižovatka je vyrobena z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality. Sada je kompatibilní se všemi vláčkodráhami Brio. Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: dřevo Počet ks v balení: 2 ks Rozměr: 21,6 cm Rozměry balení: 19 x 19 x 25 cm Věková kategorie: od 3 let T výhybka Číslo výrobku: 33463 Rozšiř svou dráhu BRIO s výhybkou T. Obsahuje jednu T výhybku a jednu krátkou, rovnou kolej (B2). Délka: 6,1 cm Upozornění! Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Alltoys Cartronic Competition autodráha

Alltoys Cartronic Competition autodráha

Autodráha délka 12,20m, kompletní set, doporučený věk od 6 let. Cartronic Competition je kompletní set autodráhy, který je vhodný pro všechny milovníky rychlých aut a závodění od 6 let věku. Tento herní set obsahuje kvalitní autodráhu o délce 12,2 metru, na které se u Vás doma bude prohánět super rychlé Audi R8. Trať je plná lopingů, dlouhých rovinek a přemostění. Model Audi R8 je přesnou kopií skutečného auta v měřítku 1:43, rozměry celé autodráhy po sestavení jsou 165 x 220 cm. Přinese Vám spoustu napětí, veselé zábavy a nekonečného závodění.Specifikace:Výrobek je vhodný pro děti od 6 let věku.Měřítko: 1:43délka trati: »

Brio - Set - 4 ks rovné silnice

Brio - Set - 4 ks rovné silnice

Rovné kousky silnice Číslo výrobku: 33206 Rozšíření systému železnic a silnic BRIO. Tato sada obsahuje 4 rovné kousky silnice ze dřeva. Dají se oboustranně použít i po stranách s rampou, aby se na ni dalo najet. - Tento set je vhodným rozšířením pro majitele silnic a kolejí Brio. Silnice jsou vyrobeny z masivního dřeva. Materiál: dřevo Počet dílů: 4 ks Rozměry balení: 15,1 x 4,5 x 25 cm Věková kategorie: od 3 let Rozšiřte vaši silnici Brio o další rovné úseky. Set obsahuje 4 kusy rovné silnice. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva nejvyšší kvality a proto zaručují dlouhé a spokojené hraní vašich dětí. Určení: »

Alltoys Cartronic autodráha Barcelona

Alltoys Cartronic autodráha Barcelona

Délka (cm): 580 Počet aut v soupravě: 2 Elektronické počítadlo kol: NE Mechanické počítadlo kol: ANO Looping: ANO Doporučený věk od (let): 6 Skvělá autodráha – IMOLA v Barceloně má trať dlouhou 5,80 m. Dráha je vyrobena v měřítku 1:43. Vypusť své dva jezdce na dráhu a ručně ovládej jejich rychlost. Rovinka s počítačem kol ti přesně spočítá délku závodu. Dráha je kompatibilní s autodráhou Carrera Go. Obsahuje: * 2 závodní auta Formule 1 (červené a černo-stříbrné) * 2 regulátory zatáček * mechanické počítadlo na 10 kol * looping s průměrem 34 cm * kolejové díly * podpěry mostu * zábradlí Rozměry po rozložení dráhy (dxš): 1,5 »

Brio - Vagon s kontejnerem

Brio - Vagon s kontejnerem

Vagon s modrým kontejnerem. Kvalitně propracované. Materiál: bukové dřevo, plast. Plně kompatibilní s vláčkodráhami Brio. Věk: 3+

LEGLER Vláčkodráha sada tunel, depo, věž

LEGLER Vláčkodráha sada tunel, depo, věž

Dřevěná vláčkodráha - 3dílný výhodný set příslušenství Sada 3 ks. 1 depo pro mašinky 13x11 cm s průhlednou střechou pomocí šňůry nadzdvihne koleje a tím zaparkované vlaky jakoby samy od sebe zajedou do depa! Vodní nádrž 15x13cm se sklápěcím "jeřábem" musí naplnit parní lokomotivu a délku zelených skalnatých srázů tunelu 12xmax.46cm lze nastavit! Geniální rozšíření vláčků. 3+

Bigjigs Toys Vagon s cementem

Bigjigs Toys Vagon s cementem

Vláček dřevěná vláčkodráha Bigjigs - Vagon s cementem Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej »

MATTEL Fisher Price Poklad na kolejích Y3023

MATTEL Fisher Price Poklad na kolejích Y3023

Nyní si můžete vzít svět Tomáše a jeho přátel, kam budete chtít! Popusťte uzdu fantazii a vymyslete s touto hrací soupravou nová dobrodružství. Sada obsahuje jednu kovovou mašinku a celý kolejový okruh s hlavními cílovými stanicemi na motivy filmu Král železnic.Kompatibilní s větší hrací sadou řady Take-n-Play Tomášův dobrodružný hrad. Věk: 3+

MARIONETTE Přístav

MARIONETTE Přístav

Hrací set dřevěný, doporučený věk od 3 let. Hrací set zahrnující kompletní výbavu pro sestavení vlastního přístavu. Jeho základ tvoří mechanický jeřáb, který přemísťuje bedny mezi lodí a nákladním vozem. Zachycení bedny jeřábem funguje na principu magnetu. Řetízek lze ručně ovládat tak, aby bylo možné náklad naložit a s naprostou přesností opět vyložit. Jeřáb má otočnou horní část o 360°C. Zátiší tvoří řada domečků a 4 zelené stromečky. Sada je vhodná pro děti od 3 let.

MATTEL Tomášův rušný den hrací sada

MATTEL Tomášův rušný den hrací sada

Typ Mašinka Tomáš: hrací sady Mašinka jezdí dokola po trati a na nádraží. Obsahuje: Tomáše, domek nádraží, 8 zahnutých a 1 rovnou kolejnici a 1 stopku. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.530 Výška (cm): 5.00 Šířka (cm): 33.00 Hloubka (cm): 24.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.500 Výška (cm): 30.00 Šířka (cm): 30.00 Hloubka (cm): 15.00 EAN: 027084859683 Záruční doba: 24 měsícůDoporučený věk od 3 let, mašinka, nádraží domek, železniční trať. Hrací sada Mašinka Tomáš, která se nechala inspirovat známou pohádkovou postavičkou, tentokrát přináší skvělý a rozsáhlý set Tomášův rušný den, který vaše dítě zabaví a bude rozvíjet »

Chuggington Olda 56005

Chuggington Olda 56005

Herní set doporučený věk od 3 let. Starší parní lokomotiva z Chuggingtonu je mašinka, která vždy jezdí včas a jmenuje se Olda. S mateřskou láskou se Olda stará o mladší mašinky. Jeho největší kamarádi jsou Klábosil a a Starý Petr, Olda má rád přesnost a slušné vychování. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Hlavními hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po kolejích. Každá jejich vlaková epizoda přináší spoustu legrace, dobrodružství, zábavy i poučení.Konstrukce mašinky je dřevěná s »

Brio Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem

Brio Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem

Kráva a kůn stojí na pastvině, zatímco traktor veze náklad sena do stodoly. Pomocí jeřábu zvedneš seno vysoko do seníku. A když je čas, aby zvířata přišla do stáje, nechej je nastoupit přes rampu do vagónu pro převoz zvířat. Lokomotiva je odveze domů. Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem Auto na asfaltování silnic se silnicí a kuželem je dobrým doplňkem ke všem vláčkodráhám Brio. Části jsou vyrobeny z vybraného bukového dřeva a plastu vysoké kvality. Vhodné pro děti od 3 let Vláčkodráhy a příslušenství Brio jsou plně kompatibilní s vláčkodráhami Woody!

CARRERA Ferrari Champions

CARRERA Ferrari Champions

Autodráha Ferrari Champions ze základního setu řady GO!!!, vhodná pro děti, s mechanickým počítadlem kol. K setu je možné dokoupit celou řadu příslušenství.

Brio Nákladní vlak s kontejnery

Brio Nákladní vlak s kontejnery

Doporučený věk od 3 let. Nákladní vlak s kontejnery má v předu černou lokomotivu a za sebou tři nákladní vagónky: cisternu, kontejner a vagón pro sypké materiály.Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou dokáží hrát celé hodiny a »


1 2 366 67 68 69 70 71

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.