Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Mattel Mašinka Tomáš Jeřáb Cranky v přístavu

Mattel Mašinka Tomáš Jeřáb Cranky v přístavu

Mašinka, jeřáb, doporučený věk od 3 let. Hrací sada Mašinka Tomáš, která se nechala inspirovat známou pohádkovou postavičkou tentokrát přináší skvělý set Jeřáb Cranky v přístavu, který vaše dítě zabaví a bude rozvíjet jeho kreativitu. Přenosná kufříková sada s rukojetí jejiž námětem je jeřáb Cranky, který vykládá náklad pomocí prodlužovacího ramena a přemisťuje ho. Součástí sady je také mašinka Salty. Lze snadno propojit s ostatními sadami druhu Take-n-Play. Hrací sada je určena pro děti starší tří let.Parametry a specifikace:Námět:Mašinka TomášDoporučený věk:od 3 letObsah sady:jeřáb Crankymašinka Saltynákladnákladní »

KidKraft Herní set vlaková souprava

KidKraft Herní set vlaková souprava

Dřevěná vláčkodráha KidKraft - Herní set - vlaková souprava Dřevěné hračky - Dřevěná vláčkodráha Rozměry: 122x82 cm Věk: 3+ 

Chuggington 56803

Chuggington 56803

Dvojúrovňové depo s točnou dřevěné Chuggington 56803 Toto dvoupatrové depo je unikátní v tom, že je navrženo s funkcí 2v1 a nabízí tak více způsobů hraní! Na trati může být rozestavěno jako dvě samostatná depa a tunel v podobě hodinové věže. Součástí depa je točna, která mašinky vyveze do prvního patra depa. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Hlavními hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po kolejích. Každá jejich vlakózní epizoda přináší spoustu legrace, dobrodružství, zábavy »

Maxim Vláčkodráha

Maxim Vláčkodráha

Maxim Střední depo s dveřmi - dřevěná vláčkodráha Velmi potřebné depo, které dává vláčkům pocit domova a nabízí jim střechu nad hlavou. Tohle depo je na rozdíl od malého depa delší, vejdou se tam tedy i dvě větší mašinky, za kterými můžete zavřít dveře, veliká okna dávají možnost stále sledovat mašinky při odpočinku. Maxim jde stále vstříc modernizaci systémů a proto pro vás připravil neskutečnou vychytávku v podobě dvou tlačítek na střeše depa, když tlačítko stisknete, mašinka sama vyjede naproti novému dni a novým úkolům, které pro ně malí inženýři přichystali.Rozměr: 16x11x9 cmVláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat »

Brio Zvedací most v přístavišti

Brio Zvedací most v přístavišti

Herní set doporučený věk od 3 let. Sada Brio Zvedací most v přístavišti převeze malé strojvůdce přes řeku, či jinou překážku tímto detailně zpracovaným zvedacím mostem se závorou a bezpečnostními značkami. S touto perfektně vymyšlenou sadou si vaše dítě užije spoustu zábavy. Tato nádherná souprava je kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami Brio.Parametry a specifikace:Doporučený věk:3+Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Zvedací most v přístavišti Brio - »

Brio Smart Track 33763

Brio Smart Track 33763

Vstup do vesmíru, kde spolu bojují člověk s netvorem o konečné přežití. Na planetě osamocené v čase a prostoru vojáci Aliance válčí s Predavory, rasou krvežíznivých dračích vetřelců. Predavoři – jsou dokonalý draci s úžasnou silou, ovládající fantastický svět v němž soupeří lidé a draci o konečné přežití. Proti nim stojí vojáci legie, poslední naděje lidského druhu. Podaří se zachránit svět lidí před nadvládou draků Predavorů ? To záleží jen na tobě ! Smart Track - obracecí kolej s čipem - Brio 33763 3+ Set obsahuje 2 koleje s čipem, které mění směr lokomotivy Smart track /33761/ a 2 signalizační »

Chuggington 56016 Záchranářské vagony

Chuggington 56016 Záchranářské vagony

Herní set doporučený věk od 3 let. Chuggington - Záchranářské vagony jsou pomocné vagonky malých pohádkových hrdinů - vláčků z Chuggingtonu. Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní mluvící vlaky, které mají rozum a nepotřebují žádné strojvedoucí. Hlavními pohádkovými hrdiny jsou dieselové mašinky Wilson a Bruno a elektrická Koko, které se učí jezdit po kolejích. Jejich příběhy přináší pro Vaše děti spoustu legrace, dobrodružství, zábavy, ale i zajímavého poučení. Pokud se v Chuggingtonu stane nějaká nehoda, jsou tu záchranářské vagony, aby uhasily oheň nebo zvedly něco jeřábem. »

MATTEL Velká motorová mašinka Percy

MATTEL Velká motorová mašinka Percy

Velká motorová mašinka Percy s vagonkem na dálkové ovládání, Fisher Price. Ovladač vyžaduje 3 ks baterií AAA - nejsou součástí. Koleje nejsou součástí. Věk: 3+ Velká motorová mašinka Percy, Fisher Price CBW88. Kolekce velkých mašinek z řady Tomáš a přátelé je určena pro motorizovanou trať TrackMaster Věk: 3+

Woody Vláčkodráha COMBI 75 dílů

Woody Vláčkodráha COMBI 75 dílů

Ledvinka One Way Thermo drinking belt star je vybavena vnitřní termoskou. Oddělená velká kapsa na zip navíc pobere vše důležité (doklady, telefon, klíče, vosky). Termoska se dá vyjmout a vymýt. Doporučujeme nejen k běhu na lyžích. Udrží váš nápoj v teple. Lehce odšroubujete a napijete se přímo z ledvinky, dobře těsní a jednoduše se obsluhuje. Popruh je regulovatelný.

Mattel HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

Mattel HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

HW Jízda po zdi základní sada Daredevil Curve

Maxim Symetrická výhybka

Maxim Symetrická výhybka

Maxim Symetrická výhybka - 4ks Tyto krátké výhybky opravdu prodlouží zábavu, v jakémkoliv použití. Umožňuje lehce kombinovat tratě třeba tak, aby navedly mašinku trasou přes park a zpátky. Doporučujeme použití těchto výhybek, jsou totiž lehce kombinovatelé a trať je vizuálně velice zajímavá a dobře fungující. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino, Heros, Thomas aj.). Vhodné pro děti od 3 let, obsahuje malé části.

Merkur Toys Dieslová lokomotiva T701

Merkur Toys Dieslová lokomotiva T701

Dieslová lokomotiva T701 - zelená je velmi propracovaným modelem elektrických vláčků modelové železnice Merkur.

Parametry lokomotivy:

barevné provedení: zelenéspřáhla: merkur, märklinosvětlení: světelné diodyRozměry: 200x70x100 velikost "0"Váha: 1170g

Maxim vláčkodráha 100 kusů

Maxim vláčkodráha 100 kusů

Tento set zahrnuje kompletně vybavené město vším nezbytným, pro běžný dopravní život.

Woody - Příslušenství k dráze - lokomotiva

Woody - Příslušenství k dráze - lokomotiva

Příslušenství k dráze - lokomotiva zelená - Woody 90880 3+ Zelená lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů. Kompatibilní s vláčkodráhami Woody, BRIO, a j. Rozměr: 9 cm

MATTEL mašinka Tomáš Fisher Price R9481

MATTEL mašinka Tomáš Fisher Price R9481

Velká motorová mašinka Tomáš s vagonkem na dálkové ovládání, Fisher Price. Ovladač vyžaduje 3 ks baterií AAA - nejsou součástí. Koleje nejsou součástí. Věk: 3+

Woody Vláčkodráha Osmička, 40 dílů

Woody Vláčkodráha Osmička, 40 dílů

Vláčkodráha "osmička" patří mezi výborné základní sestavy. Neodolají ani ti nejmenší. Lze rozšiřovat o další a další tématické sestavy a vytvářet tak vlastní originalní sítě drah pro vláčky. Doporučujeme doplnit o různá zajímavá příslušenství, která se postarají o ještě větší zábavu. Výrobek je nositelem značky "Bezpečné hračky" znamenající kvalitní zpracování a bezpečnost daného produktu. Obsahuje koleje, most, vlak se dvěma vagony, autíčko, značky, postavičky a stromy. Celkem dílků: 40 ks Věk: 3 +

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Bigjigs Rail Standartní výhybka M/M/F

Toto balení obsahuje 1 kus výhybky z našeho BigJigs železničního sortimentu. Vyrobena je z kvalitního tvrdého dřeva a je kompatibilní s dalsími dřevěnými železničními systémy našich vláčkodrách. Tato kolej může být skvělým přírustkem do vaší sbírky železnic. Kolej je dodávána bez obalu. Bigjigs dřevěné vláčkodráhy a jejich příslušenství je možno kombinovat se všemi dalšími značkami dřevěných vláčkodráh na trhu. Vláčkodráhy Bigjigs jsou s nimi plně kompatibilní. Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním »

Maxim Lokomotiva parní dlouhá

Maxim Lokomotiva parní dlouhá

Dřevěná lokomotiva pro vláčkodráhy. Ostatní vagónky se připojují pomocí magnetů, které jsou vepředu i vzadu na mašince.   Velká dieselová lokomotiva je díky svému silnému motoru připravená utáhnou mnohonásobně více vagónů, také dokáže upalovat velkou rychlostí kopec nekopec.

Chuggington - Motorizovaný Bruno

Chuggington - Motorizovaný Bruno

CHUG- Motorizovaný Bruno, Bruno je silná mašinka. Nemá nejmenší problém uvézt i ten nejtěžší náklad. Všichni v Chuggingtonu ví, že se na něj můžou vždy spolehnout. Každá motorizovaná mašinka Chuggington má 6 realistických zvuků, gumová – ozubená zadní kola, volně se otáčející kolečka, které umožňují ruční pohon. Bruno je silná mašinka. Nemá nejmenší problém uvézt i ten nejtěžší náklad. Všichni v Chuggingtonu ví, že se na něj můžou vždy spolehnout. Každá motorizovaná mašinka Chuggington má 6 realistických zvuků, gumová – ozubená zadní kola, volně se otáčející kolečka, které umožňují ruční pohon. Mašinka doporučený věk od 3 »

Carrera 25187 Evolution Speed Race

Carrera 25187 Evolution Speed Race

5.3 m dlouhá trať Speed Race je ideální pro rychlou akceleraci a ideálním základem pro další rozšířování podle potřeby. Pro děti ve věku od 8 let. 1 x Carrera Evolution Speed Race 1 x Mercedes-Benz SLS AMG GT3 1 x Audi R8 LMS 1 x ovladač 1 x transformátor Další Carrera příslušenství Měřítko aut: 1:32 Měřítko dráhy: 1:24


1 2 366 67 68 69 70 71 72 73

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.