Autodráhy a vlaky srovnání ceny

Bigjigs Rail Vagónek se dvěma kontejnery

Bigjigs Rail Vagónek se dvěma kontejnery

Vagónek se dvěma kontejnery - vláčkodráha Vagonek má dva oddělitelné kontejnery vybavené kovovým bodem pro zvedání jeřábem.Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce

SCX 31880

SCX 31880

Autodráha délka 7,5m, měřítko 1:43, potřebný prostor 203 x 113cm. Autodráha Compact GT Set vás přenese do světa nekonečných automobilových soubojů. Je ideální pro děti, skvělou zábavu si s ní ale užijí i tatínkové a dědečkové. Velmi kvalitně zpracovaná autodráha v měřítku 1:43 má trať dlouhou úctyhodných 7,5 metru, a tak vás závody jen tak neomrzí.V balení najdete vše, co potřebujete pro okamžitou jízdu včetně zábavného mechanického počitadla kol. Čekají na vás dvě detailně zpracovaná auta Porsche opatřená velmi výkonným motorem, silným magnetem, detailně propracovanými šasi a kontaktními kartáčky, které zaručují lepší »

THOMAS TAT Hrací kufřík Knapfordské nádraží

THOMAS TAT Hrací kufřík Knapfordské nádraží

Nádražní budova v Knapfordu z řady Take Along vyrobená z vysoce kvalitního javorového dřeva

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby »

Woody Koleje k nádraží

Woody Koleje k nádraží

Dřevěné koleje k nádraží, slouží jako doplněk k vláčkodráhám, které musí mít každý milovník aut, vláčků, mašinek, silnic a dopravy. Postavte vláčkodráhu podle své fantazie! Všechny součástky na vláčkodráhu jsou vyrobeny ze dřeva a jsou zdravotně neškodné. 2 dřevěné kusy, doporučený věk od 3 let. Dodatečné koleje k nádraží vláčkodráhy. Vyrobeny jsou z kvalitního dřeva.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 3 letBalení: 2x koleje k nádraží-nadjezd Dřevěné hračky WOODY. Příslušenství k dráze - koleje k nádraží - nadjezd. Calkem 2ks. Rozšiřuj svoji vláčkodráhu s příslušenstvím Woody!

Woody Vláčkodráha Mašinka

Woody Vláčkodráha Mašinka

Tato vláčkodráha z knížky O mašince obsahuje kromě vesele barevné mašinky a dvou nákladních vagónků i most, železniční přejezd a k tomu ještě stromy a domácí zvířátka. Dřevěné hračky Woody Vláčkodráha Mašinka 45 dílů Dřevěné hračky - Vláčkodráha Mašinka, 45ks Rozměry: cca100 x 50 cm Věk: 3+ 

Bino nákladní vlak

Bino nákladní vlak

Příslušenství k dráze - nákladní vlak .

Carrera GO! Audi A5 DTM

Carrera GO! Audi A5 DTM

Auto pro autodráhu řady GO!!! v měřítku 1:43. Auto obsahuje dvojité kontaktní kartáčky, magnet a vodící lištu. GO!!! - Úvodní řada do světa autodráh Carrera ● měřítko dráhy 1:43 ● měřítko aut 1:43 ● všechny sety jsou vybaveny Turbo ovladačem rychlosti ● všechna auta mají dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze ● všechna auta mají magnet ● díky systému svorek se dráha snadno sestavuje i rozebírá ● přesné a stabilní provedení drah, včetně výškově nastavitelných podpě ● detailní, tampónově potištěné vozy ● originální licence Transformes, Disney Cars, Spiderman, Nintendo, Želvy Ninja ● široká nabídka »

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly T2996(německy mluvící) 3+ mašinka mluví německy

WOTO Příslušenství k vláčkodráze

WOTO Příslušenství k vláčkodráze

Příslušenství k vláčkodráze "Rovné koleje krátké 12cm ", 4ks Věk: 3+ Obsahuje: 4 ks . Rozměr: 12.2x4x1.2. Příslušenství k dráze - Rovné krátké koleje

Woody Vláčkodráha s mostem a nádražím

Woody Vláčkodráha s mostem a nádražím

Dřevěná vláčkodráha s mostem a nádražím, která obsahuje celkem 90 kusů. V balení nalezente mimo vlaku a kolejí i řadu příslušesntví jako jsou auta, domy, značky a další. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi. Dřevěné hračky - Vláčkodráha s mostem a nádražím, 90dílů Dřevěné hračky - Vláčkodráha s mostem a nádražím, 90dílů Rozměry: 48x31x13 cm Věk: 3+ 

Bino nádraží

Bino nádraží

Dřevěné nádraží slouží jako doplněk k vláčkodráhám, které musí mít každý milovník aut, vláčků, mašinek, silnic a dopravy. Tak hurá, postavte vláčkodráhu a umožněte svým vláčkům projezdit celý svět. Všechny součástky na vláčkodráhu jsou vyrobeny ze dřeva a jsou zdravotně nezávadné. Použití kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost a minimální opotřebení. Díky preciznímu zpracování je dojem z hračky maximální. Dřevěné hračky - Vláčkodráhy Bino - koleje k nádraží Dřevěné hračky - Vláčkodráhy - Příslušenství k dráze - koleje k nádraží Rozměry: 45,5x4x1,2 cm Věk: 3+ 

Cartronic Autodrome

Cartronic Autodrome

Cartronic autodráha Autodrome má trať dlouhou 7,5 m. Dechberoucí rychlost je na této dráze rozhodující. Cestu přes looping a fly over sekci projede jako první jen ten nejlepší. Dráha je vybavena dvěma auty Audi R8.

„Cartronic autodráha – Autodrome má trať dlouhou 7,50 m. Autodráha jevhodná pro děti od 6 let.“

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky T2990 3+ Mašinka svítí a píská! Hovoří německy.

MATTEL Hot Wheels Dino Spinout

MATTEL Hot Wheels Dino Spinout

Autodráha se kterou si kluci užijí spoustu zábavy. Sada obsahuje jedno autíčko. Věk: 5+

Simba Dřevěný vláček Hello Kitty

Simba Dřevěný vláček Hello Kitty

Délka vláčku: 28 cm Veselý, dřevný vláček s motivem kočičky Hello Kitty. Doporučený věk: 1+ Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.600 Výška (cm): 20.00 Šířka (cm): 20.00 Hloubka (cm): 5.00 EAN: 4003046031300 Záruční doba: 24 měsícůDélka 28 cm, doporučený věk od 12 měsíců. Eichhorn Dřevěný vláček Hello Kitty je didaktická hračka vyrobená z kvalitního dřeva. Na první pohled zaujme svým veselým, do růžova laděným provedením. Celý vláček lze rozložit na jednotlivé barevné kostičky a zase složit zpět nasazením na kolíky. Sada obsahuje mašinku a dva vagonky. Hračka »

Bino rovné dlouhé koleje

Bino rovné dlouhé koleje

Příslušenství k dráze - rovné dlouhé koleje.

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Dash - mašinka

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Dash - mašinka

Tomáš a jeho přátelé 98065 (TWRS) - Dash - mašinka 3+

Hot Wheels X9283

Hot Wheels X9283

HW DRÁ,HA VERTIKÁ,LNA VÝ,ZVA . POPIS: . HOT WHEELS sada so zá,vodný,m autí,čkom. . Pretekaj s dvoma autí,čkami na nové, vertiká,lnej drá,he a vyskú,&scaron,aj svoje kaskadé,rske schopnosti. . Zá,vod začí,na na zemi, ale končí, vo vzduchu! . Autí,čka vyrazia a sú, vystrelené, do vý,&scaron,ky, ví,ťazné, auto sa zachytí, v drapá,ka, ký,m porazené, spadne z trate. . Kto tú,to vý,zvu prijme? . &Scaron,tartovací, mechanizmus odkloní, auto z trati, ak »

Bino železniční točna

Bino železniční točna

* Příslušenství k dráze - funkční železniční točna se čtyřmi směry * Rozměry: 13,5x13,5x3 cm


1 2 366 67 68 69 70 71 72 73 74

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.