Autodráhy a vlaky srovnání ceny

THOMAS TAT Hrací kufřík Knapfordské nádraží

THOMAS TAT Hrací kufřík Knapfordské nádraží

Nádražní budova v Knapfordu z řady Take Along vyrobená z vysoce kvalitního javorového dřeva

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Bigjigs Rail Nadzemní přechod přes kolejiště

Součástí balení je vše dle obrázku. Vláčkodráhy a jejich příslušenství značky Bigjigs je možno kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu.Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby »

Woody Koleje k nádraží

Woody Koleje k nádraží

Dřevěné koleje k nádraží, slouží jako doplněk k vláčkodráhám, které musí mít každý milovník aut, vláčků, mašinek, silnic a dopravy. Postavte vláčkodráhu podle své fantazie! Všechny součástky na vláčkodráhu jsou vyrobeny ze dřeva a jsou zdravotně neškodné. 2 dřevěné kusy, doporučený věk od 3 let. Dodatečné koleje k nádraží vláčkodráhy. Vyrobeny jsou z kvalitního dřeva.Parametry a specifikace:Doporučený věk: od 3 letBalení: 2x koleje k nádraží-nadjezd Dřevěné hračky WOODY. Příslušenství k dráze - koleje k nádraží - nadjezd. Calkem 2ks. Rozšiřuj svoji vláčkodráhu s příslušenstvím Woody!

Woody Vláčkodráha Mašinka

Woody Vláčkodráha Mašinka

Tato vláčkodráha z knížky O mašince obsahuje kromě vesele barevné mašinky a dvou nákladních vagónků i most, železniční přejezd a k tomu ještě stromy a domácí zvířátka. Dřevěné hračky Woody Vláčkodráha Mašinka 45 dílů Dřevěné hračky - Vláčkodráha Mašinka, 45ks Rozměry: cca100 x 50 cm Věk: 3+ 

Bino nákladní vlak

Bino nákladní vlak

Příslušenství k dráze - nákladní vlak .

Carrera GO! Audi A5 DTM

Carrera GO! Audi A5 DTM

Auto pro autodráhu řady GO!!! v měřítku 1:43. Auto obsahuje dvojité kontaktní kartáčky, magnet a vodící lištu. GO!!! - Úvodní řada do světa autodráh Carrera ● měřítko dráhy 1:43 ● měřítko aut 1:43 ● všechny sety jsou vybaveny Turbo ovladačem rychlosti ● všechna auta mají dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze ● všechna auta mají magnet ● díky systému svorek se dráha snadno sestavuje i rozebírá ● přesné a stabilní provedení drah, včetně výškově nastavitelných podpě ● detailní, tampónově potištěné vozy ● originální licence Transformes, Disney Cars, Spiderman, Nintendo, Želvy Ninja ● široká nabídka »

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly

Fisher Price - Take-n-Play - Mašinka James se zvukem a světly T2996(německy mluvící) 3+ mašinka mluví německy

WOTO Příslušenství k vláčkodráze

WOTO Příslušenství k vláčkodráze

Příslušenství k vláčkodráze "Rovné koleje krátké 12cm ", 4ks Věk: 3+ Obsahuje: 4 ks . Rozměr: 12.2x4x1.2. Příslušenství k dráze - Rovné krátké koleje

Woody Vláčkodráha s mostem a nádražím

Woody Vláčkodráha s mostem a nádražím

Dřevěná vláčkodráha s mostem a nádražím, která obsahuje celkem 90 kusů. V balení nalezente mimo vlaku a kolejí i řadu příslušesntví jako jsou auta, domy, značky a další. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a možno kombinovat i s jinými stavebnicemi. Dřevěné hračky - Vláčkodráha s mostem a nádražím, 90dílů Dřevěné hračky - Vláčkodráha s mostem a nádražím, 90dílů Rozměry: 48x31x13 cm Věk: 3+ 

Bino nádraží

Bino nádraží

Dřevěné nádraží slouží jako doplněk k vláčkodráhám, které musí mít každý milovník aut, vláčků, mašinek, silnic a dopravy. Tak hurá, postavte vláčkodráhu a umožněte svým vláčkům projezdit celý svět. Všechny součástky na vláčkodráhu jsou vyrobeny ze dřeva a jsou zdravotně nezávadné. Použití kvalitních materiálů zaručuje dlouhou životnost a minimální opotřebení. Díky preciznímu zpracování je dojem z hračky maximální. Dřevěné hračky - Vláčkodráhy Bino - koleje k nádraží Dřevěné hračky - Vláčkodráhy - Příslušenství k dráze - koleje k nádraží Rozměry: 45,5x4x1,2 cm Věk: 3+ 

Cartronic Autodrome

Cartronic Autodrome

Cartronic autodráha Autodrome má trať dlouhou 7,5 m. Dechberoucí rychlost je na této dráze rozhodující. Cestu přes looping a fly over sekci projede jako první jen ten nejlepší. Dráha je vybavena dvěma auty Audi R8.

„Cartronic autodráha – Autodrome má trať dlouhou 7,50 m. Autodráha jevhodná pro děti od 6 let.“

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky

Fisher Price Take-n-Play - Svítící Rosie se zvuky T2990 3+ Mašinka svítí a píská! Hovoří německy.

Simba Dřevěný vláček Hello Kitty

Simba Dřevěný vláček Hello Kitty

Délka vláčku: 28 cm Veselý, dřevný vláček s motivem kočičky Hello Kitty. Doporučený věk: 1+ Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.600 Výška (cm): 20.00 Šířka (cm): 20.00 Hloubka (cm): 5.00 EAN: 4003046031300 Záruční doba: 24 měsícůDélka 28 cm, doporučený věk od 12 měsíců. Eichhorn Dřevěný vláček Hello Kitty je didaktická hračka vyrobená z kvalitního dřeva. Na první pohled zaujme svým veselým, do růžova laděným provedením. Celý vláček lze rozložit na jednotlivé barevné kostičky a zase složit zpět nasazením na kolíky. Sada obsahuje mašinku a dva vagonky. Hračka »

Bino rovné dlouhé koleje

Bino rovné dlouhé koleje

Příslušenství k dráze - rovné dlouhé koleje.

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Dash - mašinka

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé - Dash - mašinka

Tomáš a jeho přátelé 98065 (TWRS) - Dash - mašinka 3+

Chuggington Rychlík MekElistr

Chuggington Rychlík MekElistr

Chuggington je zcela zvláštní místo vláčků, které jsou jedinečné. Mašinky umí myslet, mluvit a nepotřebují strojvůdce. V mašinkovém depu Chuggington, které se nachází uprostřed města, žijí různé druhy lokomotiv. Je tu dieslová, elektronická a parní lokomotiva, dále rychlovlak a nákladní vlak. Každá kolej v zemi Chuggington vede právě sem. V depu se nachází nástupiště, dílna pro potřebné opravy, čerpací stanice, kruhové depo a místo ke cvičení mašinek. Lokomotiva Speedy je vždy trochu nabručený, ale pomůže tam, kde je ho třeba. On troubí hluboce a hlasitě ze všech lokomotiv. Zažij akční jízdu s mašinkami Chuggington! Se »

Brio Přečerpávací plynová stanice

Brio Přečerpávací plynová stanice

Doporučený věk od 3 let. Čerpací stanici naplňte stiskem červeného tlačítka. Hladina paliva stoupá se zvyšujícím se tlakem plynu. Palivo vypustíte připojením nádrže k cisterně na vagónku. Vláčkodráhy od výrobce hraček Brio jsou kvalitní a designově povedené dřevěné hračky, které jistě nadchnou vaše děti. Vláčkodráhy mají mnoho doplňků a příslušenství, dají se rozšířovat o koleje, výhybky, mašinky, nádraží, tunely a další různé věci. Tím se stává z vláčkodráhy univerzální hračka, u které je zaručeno, že po čase neskončí opomenutá někde v koutě, ale díky těmto doplňkům a rozšiřítelnosti vláčkodráhy si vaše děti s vláčkodráhou »

Hot Wheels X9283

Hot Wheels X9283

HW DRÁ,HA VERTIKÁ,LNA VÝ,ZVA . POPIS: . HOT WHEELS sada so zá,vodný,m autí,čkom. . Pretekaj s dvoma autí,čkami na nové, vertiká,lnej drá,he a vyskú,&scaron,aj svoje kaskadé,rske schopnosti. . Zá,vod začí,na na zemi, ale končí, vo vzduchu! . Autí,čka vyrazia a sú, vystrelené, do vý,&scaron,ky, ví,ťazné, auto sa zachytí, v drapá,ka, ký,m porazené, spadne z trate. . Kto tú,to vý,zvu prijme? . &Scaron,tartovací, mechanizmus odkloní, auto z trati, ak »

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé Bash - mašinka

Learning Curve Tomáš a jeho přátelé Bash - mašinka

Mašinka Tomáš Bash mašinka TWRS Tomáš a jeho přátelé. V každém balení mašinky vložena sběratelská karta. Na spodní straně podvozku mašinky vytištěno její jméno. Silné magnety. Vyrobeno z vysoce kvalitního javorového dřeva ze Severní Ameriky, které spolu s precizním zpracováním zaručuje dlouhou životnost. Kompatibilní s ostatními dřevěnými vláčkodráhami.

Bino železniční točna

Bino železniční točna

* Příslušenství k dráze - funkční železniční točna se čtyřmi směry * Rozměry: 13,5x13,5x3 cm


1 2 366 67 68 69 70 71 72 73 74

Můžete hledat také na Srovname.cz

Srovnání cen Autodráhy a vlaky - vyberte nejlepší ceny zboží z prověřených eshopů online. Autodráhy a vlaky - slevy, akce a výprodej značkového zboží.